TV online



Sledovat televizní programy bylo dříve možné pouze pomocí běžných televizních přijímačů. Dnes už to ale dávno neplatí a čím dál běžnější se stává sledování TV online na celé řadě dalších zařízení. Můžeme tak televizní kanály sledovat přes internet na monitorech našich počítačů nebo notebooků a v poslední době se začíná rozšiřovat také sledování TV online i na tabletech a mobilních telefonech. Možností, jak sledovat TV online je spousta a počet poskytovatelů těchto programů se neustále rozšiřuje. Stejně tak neustále přibývají nové a nové televizní kanály v češtině a to ve všech žánrech (hudební, dětské, sportovní, filmové, dokumentární, regionální atd.)

Sledujeme filmy české i zahraniční produkce zdarma.

Jak sledovat TV online pomocí aplikace pro mobily a tablety?

Pro mobilní telefony a tablety už dnes existuje nepřeberné množství různých aplikací a widgetů. Patří mezi ně i aplikace umožňující sledování TV online, díky kterým tak můžeme sledovat programy z celého světa včetně těch, které si ani v kabelovce, ani na satelitu nenaladíme. Abychom mohli sledovat TV online na mobilu, musíme mít mobilní telefon s operačním systémem. Do něj si pak stáhneme vybranou aplikaci z internetového obchodu. Aplikací je spousta, ale ne všechny jsou funkční – u některých streamy nefungují nebo se obraz vysílané TV online hodně seká a pořad je tak prakticky nesledovatelný. K tomu, abychom mohli příslušnou aplikaci používat často potřebujeme také vhodný přehrávač videí – i ten si můžeme stáhnout z internetového obchodu.

Jak sledovat TV online na SMART TV?

Televizní programy online můžeme sledovat také na chytrých televizorech připojených k internetu. Možností, jak TV online na takovýchto televizorech sledovat, je hned několik – nejpohodlnější je využití některé z placených videoték, které v rámci placených balíčků umožňují i sledování vybraných placených kanálů. Nevýhodou je ale to, že tato služba je placená. Druhou možností je pak sledování TV online přes webový prohlížeč v televizi, ale většinou tyto streamy nefungují nebo se obraz příliš seká. Asi nejzajímavější možností jsou pak speciální aplikace, které si můžeme do své televize zdarma stáhnout a jejich prostřednictvím sledovat desítky až stovky televizních stanic online přímo ve svojí televizi a bez jakýchkoliv poplatků. Mezi tyto aplikace patří např. u nás zatím málo známá Vintera TV, která je k dispozici pro chytré televizory značky LG.

Sleduju seriály online naprosto zdarma.

TV online pomocí aplikace Vintera TV

Pokud máte doma SMART televizi značky LG a nemůžete si vybrat z široké nabídky aplikací, které si do tohoto televizoru lze stáhnout, jednou z nejlepších, kterou Vám můžeme doporučit je ruská aplikace Vintera TV. Její stažení je zcela zdarma a zabere jen několik málo sekund. Samotné ovládání aplikace je také snadné, stačí si jen přepnout jazyk z ruštiny do angličtiny a ovládání je jednoduché a intuitivní. Co je podstatné – tato aplikace ihned po nainstalování umožňuje sledování více než 120 TV programů online a to zcela zdarma a ve slušné obrazové kvalitě. Pouhým stažením Vintera TV tak získáte dalších 120 programů úplně zdarma. Jedinou nevýhodou je, že drtivá většina z nich je v ruštině, nicméně najdeme se i pár výjimek – její součástí jsou i kanály Óčka, takže pokud např. nemáte možnost příjmu stanice Óčko Expres, tato aplikace Vám to umožní. Ostatně hudebních kanálů je zde velmi slušná nabídka, takže určitě tato aplikace není jen pro rusky hovořící uživatele.

ČT24 je zpravodajský televizní kanál.

TV online v rámci videotéky Topfun

Vysílání vybraných českých TV online můžeme sledovat prostřednictvím oblíbené videopůjčovny Topfun, která svým klientům umožňuje sledovat více než deset atraktivních programů. Zdarma lze přes Topfun sledovat programy Topfun TV Channel, Fashion TV, Golf Channel, Kino Svět a Retro Music TV. Za poplatek pak Topfun nabízí online vysílání televizních programů Duck TV, Sport 5, CS film, CS Mini, Horor film, Slovak Sport 1, Slovak Sport 2 (oba jak v SD, tak v HD rozlišení) a nejnovějším přírůstkem do rodiny programů Topfun televize je kanál Paparazzo, vysílající 24 hodin denně porno.

TV online v rámci videotéky Voyo

Další známou českou videopůjčovnou je Voyo, které je spojené s programy televizní skupiny Nova. I Voyo svým zákazníkům umožňuje sledování televizních kanálů online, v jeho případě se jedná o stanice Nova, Nova Cinema, Fanda, Telka, Nova Sport a exkluzivní filmový kanál Voyo Cinema, jenž je dostupný výhradně v rámci této videotéky. Tyto programy si nelze předplatit samostatně, ale jsou automatickou součástí Voyo předplatného. Jinak kromě TV online nabízí Voyo spoustu atraktivních filmů, podobně jako konkurenční Topfun.

TV online v rámci videotéky Filmbox Live

Třetím velkým hráčem na poli českých online videopůjčoven je videotéka Filmbox Live. I ta nabízí kromě možnosti sledování atraktivních filmových titulů také vysílání vybraných TV kanálů online. Pokud si Filmbox Live předplatíte, získáte tak přístup k těmto TV online: Filmbox, Filmbox HD, Filmbox Plus, Filmbox Family, Filmbox Arthouse HD, Docubox HD, Fashionbox HD, Fightbox HD, Fast and Fun box HD a hudební 360 Tune Box. V rámci předplatného tak můžete vybírat nejen z mnoha atraktivních filmových a seriálových titulů z nabídky Filmboxu, ale také sledovat tyto atraktivní TV programy.

TV online v rámci videotéky KLIKTV

Poslední velkou online videopůjčovnou na českém trhu je zatím ne příliš známá KLIKTV. Ta nabízí velmi pestrou nabídku služeb a kromě rozsáhlé filmotéky, obsahující více než dvě tisícovky filmů, jsou její součástí také služby TV REC (nahrávání a ukládání pořadů z nabídky 25 českých a slovenských stanic), online vysílání TV stanic Film Europe a Fashion TV a filmotéku Filmbox Live.

Vysílání veřejnoprávní České televize online

Online můžeme sledovat také všech šest stanic veřejnoprávní České televize. Jejich stream nalezneme jednak na jejich webových stránkách, dále pak v aplikacích pro mobilní telefony a tablety a další možností je iVysílání v rámci aplikace Hbb TV. Pokud tedy máte chytrou televizi, která obsahuje funkci Hbb TV, můžete pohodlně a jednoduše sledovat téměř jakýkoliv pořad z bohatého archivu České televize a to bez jakýchkoliv poplatků.

České TV online na internetu

Českých televizních kanálů, které vysílají na internetu online, je spousta. Kromě již výše zmíněné České televize a programů Novy (v rámci videopůjčovny Voyo) je možné sledovat např. živé vysílání křesťanské televize Noe a to přímo na jejích webových stránkách www.tvnoe.cz. Z tematických českých stanic pak online vysílají např. všechny tři kanály Óčka (Óčko, Óčko Gold a Óčko Expres). Z ostatních programů stojí za zmínku ještě TV Harmonie, která prochází velkými změnami a ze stanice, která byla původně zaměřená na seniory se mění na zajímavou plnoformátovou televizi. Online vysílání TV Harmonie můžeme sledovat na jejích internetových stránkách www.tvharmonie.eu.

Slovenské TV online na internetu

Ze slovenských televizních stanic je možné online sledovat např. veřejnoprávní programy Jednotka a Dvojka. Ty si můžeme pustit např. na stránkách Slovenské televize www.rtvs.cz. Mezi další slovenské TV, které vysílají online, patří katolický program TV Lux (živý stream je na velmi povedených webových stránkách www.tvlux.sk), dále pak zpravodajský kanál TV TA3 a samozřejmě celá řada regionálních televizních stanic.

Sportovní TV online na internetu

Mezi tematickými televizními kanály vysílajícími online patří mezi nejvíce vyhledáváné a žádané zejména ty sportovní. Většinou je však nelze sledovat online, ale dá se najít řada streamů pro konkrétní přímé přenosy.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!