Iveta Bartošová v současnostiV současné době se Iveta pomalu ale jistě vrací zpátky na scénu a znovu začíná koncertovat. Po dlouhém období, kdy se Iveta Bartošová pravidelně objevovala na prvních stránkách bulvárních deníků jako je Blesk, nebo Aha a kdy se více než o jejím zpívání probírali její partneři nebo její záliba v alkoholu, se Iveta dala psychicky opět dohromady a situace kolem ní se pomalu uklidnila.

Iveta Bartošová a její rodina

O rodině Ivety Bartošové se toho v médiích, na rozdíl od jejích partnerů, nikdy moc nepsalo. Za zmínku ale určitě stojí sestra Ivety Bartošové Viana, která je jejím dvojčetem. Viana Bartošová se původně jmenovala Ivana, ale protože nechtěla mít stejné iniciály, tak si změnila křestní jméno. I Viana se věnovala zpívání, ale na rozdíl od její slavnější sestry v něm nedosáhla takových úspěchů. Po revoluci se přestěhovala do Švýcarska, kde se usadila a vdala se. Kromě sestry má Iveta ještě jednoho staršího bratra, který se jmenuje Lumír. Z rodičů má Iveta maminku Svatavu, která žije ve Frenštátě pod Radhoštěm (kde Iveta vyrůstala) spolu s Ivetiným bratrem. Tatínek Ivety Bartošové Karel umřel v roce 2008. Asi nejznámější z Ivetiny rodiny je její syn, Artur Štaidl. Ten se narodil v roce 1996 a až do roku 2011 se o něj starala Iveta. Od roku 2011 je v péči svého otce Ladislava Štaidla.

Sleduju seriály online naprosto zdarma.

Osudoví muži Ivety Bartošové

V životě Ivety Bartošové se po jejím boku vystřídalo několik partnerů. Jací byli osudoví muži Ivety Bartošové?

Petr Sepéši – první partner Ivety, vytvořil s ní pěveckou dvojici a známý je hlavně jejich hit Knoflíky lásky. V pouhých 25 letech ale jeho život skončil na železničním přejezdu.

Ladislav Štaidl – Ivetin osudový partner, známý hudebník a skladatel. Napsal hudbu k desítkám filmů a složil kolem 200 písniček a textů pro přední české zpěváky a zpěvačky. S Ivetou mají syna Artura, který je v jeho péči.

Roman Tříska – údajný únosce Ivety Bartošové. V roce 1994 měl Ivetu unést a znásilnit, u soudu se však jeho vina neprokázala. Byl však odsouzen za vraždu svého otce.

Jiří Pomeje – herec a producent, v roce 2008 se s Ivetou oženil, ale manželství jim příliš dlouho nevydrželo. Hrál v mnoha českých filmech a seriálech, jako producent se podílel na řadě snímků, ale krachem pro něj skončila produkce neúspěšného filmu Andělská tvář.

Domenico Martucci – italský zpěvák, který byl krátce partnerem Ivety Bartošové. Pochází ze šlechtického rodu a s Ivetou se seznámil v roce 2011.

Josef Rychtář – podnikatel, současný manžel Ivety Bartošové. Kontroverzní osobnost, bývalý bodyguard, který byl zpočátku Ivetiným ochráncem, později vztah přerostl v lásku. Roku 2012 se rozvedl s manželkou Darinou a rok později se oženil s Ivetou.

Iveta Bartošová a její tvorba pro děti

Iveta Bartošová byla – hlavně ve druhé polovině osmdesátých a první polovině devadesátých let – hodně oblíbená u dětí. Iveta pro děti nazpívala spoustu písniček a dokonce natočila i několik samostatných alb speciálně pro děti. Úspěšné byly hlavně písničky, které byly na konci osmdesátých let součástí kompilací na téma Šmoulové – povedená byla hlavně písnička Šmoulí ráj, ale povedla se i méně známá Šmoulinka se vdává. Kromě šmoulích songů je ale Iveta známá i svými nádhernými pohádkovými písničkami – mnoho lidí si určitě pamatuje na její verzi písně Rozvíjej se poupátko a další krásné melodie z pohádek. Velmi pěkná je také písnička Máme tu další dobrý den, která je součástí pohádky Co takhle svatba, princi? Co se týká celých alb, tak v roce 1990 natočila Iveta úspěšné album Zpívání s Ivetou a v roce 2002 vyšla speciální deska s názvem Iveta Bartošová vypráví pohádky Arturovi. Kromě samotných písniček a videoklipů Iveta také často vystupovala v různých televizních pořadech pro děti a mládež.

Iveta Bartošová v muzikálech

Iveta Bartošová, jako přední česká zpěvačka, vystupovala také v mnoha českých muzikálech. První z nich byl Dracula, následoval Mrazík, Pomáda, Monte Cristo, Johanka z Arku, Miss Saigon a naposledy Bídníci. Z jednotlivých písniček z muzikálů jsou známé např. Vím, že jsi se mnou, kterou nazpívala spolu s Danielem Hůlkou nebo krásný duet s Karlem Gottem Mé přání.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!